Geniş kapsamlı saldırıları durdurmak için Sophos Intercept X sadece tek bir koruma yöntemini kullanmak yerine derinlemesine koruma yaklaşımını kullanarak rakipsiz bir çözüm sunar. “Artı Çözüm” olarak nitelendirilen bu ürün, geleneksel ve modern teknikleri bir potada eritmektedir. Intercept X sektöründe en yüksek değerlendirme puanını alan zararlı yazılım tespit teknolojisi ve bütünleşik endpoint tespit ve müdahale (EDR) teknolojisini bir arada barındırır.

featured

Tehdit korumanızı benzersiz bir seviyeye getirin. Intercept X ile bütünleşik olarak çalışan yapay zeka, bir deep learning nöral ağıdır. Makine öğrenimininin ileri seviyesi olan bu teknoloji bilinen ve bilinmeyen zararlı yazılımları bir imza tabanına ihtiyaç duymadan tespit edebilir.

Deep learning, Intercept X’i daha akıllı, daha ölçeklenebilir ve geleneksel yöntemlerle çalışan antivirüsler veya imza tabanı tespitiyle çalışan çözümlere göre daha yüksek performans verir.

Sophos Deep Learning’e ait veri tablosunu indirmek için tıklayınız.

featured

Fidye Yazılımlarını Durdurun

Intercept X bünyesinde bulunan CryptoGuard dünyanın en iyi fidye yazılımı korumasıdır. Daha önceden görülmemiş fidye yazılımlarını ve açılış kaydı saldırılarını davranışsal analiz ile durdurarak fidye yazılımlarına karşı var olan en iyi korumayı sağlar.

Yetkisiz Erişim Engelleme

Intercept X, saldırganlara ait yetkisiz erişim saldırılarını ve zararlı yazılım dağıtım yollarını tanıyarak anında engeller. Bu sayede saldırganları ve sıfır gün saldırılarını uzaklaştırır.

Akıllı EDR (Endpoint Detection and Response)

Güvenlik vakalarıyla ilgili zor soruların cevaplarını Sophos’un bütünleşik tecrübe ağını kullanarak bulun.

En Güçlü Koruma ile Başlayın: Koruma alanınızı genişletmek için EDR’ı tek bir çözümle elde edin.

Korumanıza Gereksiz Sayıda İnsan Eklemek Yerine Tecrübe Ekleyin: Sophos Labs tarafından hizmetinize sunulan bütünleşik yapay öğrenme özelliğinden yararlanın.

Yönlendirilmiş Vaka Müdahalesi: Güvenlik konusunda duruşunuzun ne vaziyette olduğunu anlayın ve tek bir tıklamayla müdahale edin.

Intercept X Advanced with EDR ile kurumlar güvenlik vakalarının etkilerini anlar hale gelir, gözden kaçan saldırıları tespit edebilir, dosyaların tehdit unsuru içerip içermediğini analiz edebilir ve kurum içinde güvenle rapor sunabilir.

EDR Veri Tablosunu İndirin

EDR’ye Neden İhtiyacınız Var?

Intercept X with EDR İle İlgili Daha Fazla Bilgi

Yetkisiz Erişim Engelleme

Intercept X, bilişim sektöründeki en iyi zararlı yazılım temizleme aracıdır. Bir çok antivirüs sadece saldırıda bulunan zararlı yazılımları engellerken, Sophos Clean zararlı yazılımlara ait kodları ve bu yazılımlara ait kayıt defteri girdilerini temizler.

Sophos Central

Intercept X, tüm Sophos ürünlerinizi yönetebildiğiniz Sophos Central konsoluna entegre edilmiştir. Central konsolu ile herhangi bir sunucuya yükleme yapmak zorunda kalmazsınız. Kullanmak için hesabınıza girip Sophos ajanını yükleyerek, tüm yapılandırmanızı tek bir noktadan gerçekleştirebilirsiniz.

Yönetilebilir Tespit ve Müdahale

Sophos Managed Threat Response (MTR) Service size 7/24 tehdit avı, tespit ve uzman bir kadro ile müdahale hizmeti sunar. Sophos MTR ile kurumunuz uzmanlardan oluşan elit bir kadroyla desteklenir ve en karmaşık saldırı tiplerini etkisiz hale getirebilecek müdahale eksperleri tarafından korunursunuz.
Sophos Intercept X Advanced Sophos Intercept X Advanced with EDR Sophos MTR Standard Sophos MTR Advanced
Temel teknikler
Deep learning
Sistem açığı istismarı koruması
CryptoGuard fidye yazılımı çözümü
EDR
7/24 görüntüleme ve müdahale
Kılavuzlu tehdit avı
İleri düzey kılavuzsuz tehdit avı

Bilişim sektöründeki 20+ yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunan, son derece mutlu bir firmayız.

Bize Ulaşın!

© 2022 Çizgi Teknoloji, Tüm Hakları Saklıdır.