WooCommerce-Wordpress Çoklu Dil Eklentisi

WordPress Dil Eklentisi

WooCommerce – WP çoklu dil eklentisi web sitenizi birden çok dile çevirmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Dünyanın her yerinden insanlar aynı dili konuşmuyor. Bu nedenle, web sitenizi birden fazla dilde sunmak her zaman iyi bir şeydir.
İlk olarak, bu akıllı bir pazarlama stratejisidir. Dünya çapında bir izleyici kitlesine geniş bir erişim aradığınızı ve içeriğinizi sınırların ve kültürlerin ötesine taşımak istediğinizi işaret eder. Sadece bu değil, web sitenizi anında gerçekten uluslararası görünmesini sağlar. Ayrıca, hedef kitlenize kendi dillerinde ulaşmak büyük olasılıkla aboneleri, okuyucuları ve müşterileri artıracak, potansiyel müşteriler yaratacak ve gelirleri artıracaktır.

Her zaman olduğu gibi WordPress’te her işlevde yardımcı olacak eklentiler vardır ve çeviri için, birçok kaliteli WordPress Çok Dilli Eklentisine güvenebilirsiniz.

Web sitenizin veya blogunuzun dünya çapında okuyucuları varsa, hedef kitlenizle kendi dillerinde konuşmayı gerekli bulabilirsiniz. Google’ın her şeyi anında ücretsiz olarak çevirmenize izin verdiğini biliyor olabilirsiniz. İçeriği farklı dillerde yayınlayabilmek için gerçekten çevirmek isteyebilirsiniz. Fakat Yapay zeka, farklı dillerdeki metinleri anlamanıza yardımcı olur, ancak metinleri yerel görünecek şekilde tam olarak çeviremez.

Sitenize çok dilli bir eklenti eklediğinizde, web sitenizi tercüme etme görevi çok daha kolay hale gelir. Bu eklentiler iki farklı şekilde çalışır. İlk yöntemde, eklentiler, içeriği otomatik olarak çeviren bazı çevrimiçi araçlara veya hizmetlere erişir. Ancak yapay zeka çevirisi söz konusu olduğunda, çevirinin kalitesi istediğiniz seviyeye kadar çıkmayabilir. İkinci yöntemde, web sitenizdeki her bir içeriği istediğiniz dillerde yeniden yazmanız gerekecek ve eklentiler kullanıcıların farklı dil sürümleri arasında geçiş yapmasına yardımcı olacaktır. Elbette bu yöntemde çevirinin kalitesi çok daha iyi olacaktır. Birçok eklenti, iki yöntemin bir kombinasyonunu sunar.

WooCommerce – WordPress çoklu dil eklentisi İle yapabilecekleriniz

Size sunacağımız eklenti ile;

– Gönderileri, sayfaları ve özel türleri çevirir,
– Woocommerce ürün, kategori, etiket, url ve açıklamaları çevirir,
– Cms yönetim panelini çevirir,
– Menüleri çevirir,
– Özel Alanları çevirir
– Temanızı çevirir,
– Eklenti yöneticisindeki metinleri çevirir,
– Widgetleri çevirir,

WooCommerce – WordPress çoklu dil eklentisi ile web sitenizi nasıl çok dilli yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

İlgili Gönderiler