Shape 01
Shape 02
Shape 03

E-Posta Spam Filtresi

- E-posta spam filtresi ile maillerinizi koruyun.
- İstenmeyen e-postaların otomatik tespiti
- Daha hassas filtreleme için düzenli güncellemeler,
- Manuel spam engelleme için kara liste işlevi

Spam, ticari, kötü niyetli veya sahtekarlık amaçlı istenmeyen toplu e-postaların gönderilmesidir. Bu, örneğin, basit toplu reklamcılıktan kimlik avına kadar değişebilir. İstenmeyen posta alma nedenleriniz değişebilir. İstenmeyen posta gönderenler, e-posta adresinizi bilginiz dışında kullanıyor yada istemeden bir aboneliğe mi kaydoldunuz? Her iki durumda da, spam maile maruz kalabilir ve önemli e-postalara yanıt veremeyebilirsiniz.

featured

Gelen kutunuzu bu önemsiz veya spam içeren postalardan çıkarmanın ve kurtarmanın bir yolu var: posta kutunuz için bir spam filtresi! İstenmeyen posta filtresi, istenmeyen postaları tespit etmek ve gelen kutunuza ulaşmasını önlemek için kullanılan bir programdır. Artık tüm e-postalarınızı sıralamak ve tüm önemsiz postaları manuel olarak silmek yok, bu spam filtresi bunu sizin için yapar, yalnızca gerçekten okumak istediğiniz veya gerçekten yanıtlamak istediğiniz e-postaları gelen kutunuzda bırakır. Sizi bilgisayarınıza sızmış ve hassas bilgilere erişmiş olabilecek tehlikeli ve kötü amaçlı yazılımlardan korur.

featured

Spam filtresi ile can sıkıcı spamlara veda edin. Düzenli olarak güncellenen bu filtre, e-postaları tipik spam özellikleri için taramak üzere programlanmıştır ve böylece gönderenin gerçek olup olmadığını belirleyebilir. Bu güçlü spam filtresi, bilinen spam gönderenlerin IP adreslerini tanıyabilir ve bunları gelen kutunuzdaki son e-postalarla karşılaştırabilir ve tüm olumlu yazışmaları doğrudan bir spam klasörüne göndererek ilgili tüm yazışmaları gönderebilir. Ayrıca, spam filtresinden bir şekilde kaçmayı ve gelen kutunuza erişmeyi başaran herhangi bir kalıcı spam göndericiyi engellemenize izin veren bir kara liste işlevi de sunar. E-posta adreslerini kara listeye ekleyin ve artık rahatsız edilmeyeceğinizden emin olun.

featured