Firmanıza Özel Mobil Uygulama

Çizgi Teknoloji, platformlar arası mobil uygulamaların (Android ve iOS) tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir mobil ajansdır . İster büyük bir şirket, ister yenilikçi bir şirket ​​olun, mobil projeniz ne olursa olsun, özel mobil uygulamanızı yapmak için oradayız.

Firmanıza Özel Mobil Uygulama
Featured Image

Neden bir mobil uygulama oluşturmalıyım?

Bir web sitesi gibi, bir mobil uygulama da çeşitli stratejilerin parçası olabilir. Göz ardı edilmemesi gereken önemli bir pazar.Türkiye'de 12 yaş üstü % 93'ü akıllı telefona sahip ve satışların % 71'i mobil cihazlarda başlıyor. Navigasyon sezgiseldir ve çok sayıda anı, yeri ve mobil kullanıcıların ayrıcalıklı kullanım modlarını hesaba katar. Profesyonel uygulamanızın her parametresi, faaliyetlerinize ve aynı zamanda iletişim ve üretkenlik hedeflerinizi tam olarak karşılamak için kısıtlamalarına göre ayarlanır.

Uygulamanıza uyarlanmış teknik performans ve tasarım

featured

İsteğe göre Tasarım

Tüm uygulamalarımızın görünümü tasarımcımız tarafından el altında tutulur. Kullanıcılarınızın uygulamanızda sezgisel olarak gezinebilmesi için Android ve Apple tasarım yönergelerini takip ediyoruz.

Teknik Açıdan Bakım ve Geliştirme

Görünür olsun veya olmasın, sunduğumuz uygulamanın tüm bölümlerine iyi bakmaya özen gösteriyoruz. Koda özel önem veriyoruz, bakımı ve geliştirmesi kolay olmalı, geleneklere saygı göstermeli ve hızlı bir şekilde uygulanmalıdır.

Bilişim sektöründeki 20+ yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunan, son derece mutlu bir firmayız.

Yazılım

Bize Ulaşın!

© 2022 Çizgi Teknoloji, Tüm Hakları Saklıdır.