Firmanıza Özel Mobil Uygulama

Çizgi Teknoloji, platformlar arası mobil uygulamaların (Android ve iOS) tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir mobil ajansdır . İster büyük bir şirket, ister yenilikçi bir şirket ​​olun, mobil projeniz ne olursa olsun, özel mobil uygulamanızı yapmak için oradayız.

İletişim
f_img
f_img
f_img
Stratejiniz için mobil uygulamaların <br> tasarımı ve <br> geliştirilmesi
Stratejiniz için mobil uygulamaların <br> tasarımı ve <br> geliştirilmesi

Stratejiniz için mobil uygulamaların
tasarımı ve
geliştirilmesi

Tüm mobil uygulamalar
Google Play Store ve AppStore'dan indirilebilir .
Tekrarlayan kullanıcı kullanımına yanıt verirler. Akıllı telefonlar ve tabletler için bir uygulama,
dahili kullanım
ve çalışanlarınızın kullanımı için özel geliştirme için
 çok yararlı olabilir   Çalışanlarınızın cep telefonu ve tablet filosuna dağıtacağınız bir mobil uygulama oluşturabilirsiniz. Böylece, iş bilgilerinize erişebilir ve gerçek zamanlı olarak her yerde, merkezi olarak iletişim kurabilirler.

Uygulamanıza uyarlanmış teknik performans ve tasarım

featured

İsteğe göre Tasarım

Tüm uygulamalarımızın görünümü tasarımcımız tarafından el altında tutulur. Kullanıcılarınızın uygulamanızda sezgisel olarak gezinebilmesi için Android ve Apple tasarım yönergelerini takip ediyoruz.

Teknik Açıdan Bakım ve Geliştirme

Görünür olsun veya olmasın, sunduğumuz uygulamanın tüm bölümlerine iyi bakmaya özen gösteriyoruz. Koda özel önem veriyoruz, bakımı ve geliştirmesi kolay olmalı, geleneklere saygı göstermeli ve hızlı bir şekilde uygulanmalıdır.

Neden bir mobil uygulama oluşturmalıyım?

Bir web sitesi gibi, bir mobil uygulama da çeşitli stratejilerin parçası olabilir. Göz ardı edilmemesi gereken önemli bir pazar.Türkiye'de 12 yaş üstü % 93'ü akıllı telefona sahip ve satışların % 71'i mobil cihazlarda başlıyor. Navigasyon sezgiseldir ve çok sayıda anı, yeri ve mobil kullanıcıların ayrıcalıklı kullanım modlarını hesaba katar. Profesyonel uygulamanızın her parametresi, faaliyetlerinize ve aynı zamanda iletişim ve üretkenlik hedeflerinizi tam olarak karşılamak için kısıtlamalarına göre ayarlanır.

İLETİŞİM
gaziantep web tasarım, e-ticaret, e-tahsilat, e-dönüşüm, kurumsal mail hizmetleri, mobil uygulama