Web Tasarım ve Programlama

20+ Yıllık Tecrübe ile Hizmetinizdeyiz

Referanslar

Yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

Profesyonel web tasarım hizmetleri ile iyi tasarlanmış bir web sitesine yatırım yapmak işletmenizin gelirini önemli ölçüde artırabilir.
Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve dönüşüm oranınızı arttırmak için çekici bir web sitesi ile kendinizi şımartın ve kalabalığın arasından sıyrılın!

20+ Yıllık Serüven ve Tecrübe

20+ yılı aşkın süredir profesyonel web sitesi tasarımı ve Programlama, deneyimimizle hedeflerinize ulaşmak ve pazarlama stratejinizi geliştirmek için bizimle istediğiniz hedefe yürüyün.

İster çok amaçlı site, ister basit bir internet sitesi ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda mükemmel bir çözüm sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mobil uyumlu bir web sitesi için en iyi çözümü bizimle birlikte bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Görünüm, kodlama ve güvenliğiyle sizleri istediğiniz hedefe götürüyoruz.

Çizgi Teknoloji sadece web sayfası oluşturma firması değildir. Teknolojik iş süreçlerinizde de sizlere çözümler üretebilen bir bilişim firmasıdır.

Ayrıca mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmak, firmanızın web site trafiği arttırmak, ürün ve hizmetlerinizin ön plana çıkarıp rakiplerinizin önüne geçmeniz ve marka bilinirliğinizin artması içinde arama motoru optimizasyonu çalışması yapmaktadır.

Siz isteyin, biz dinleyelim. Tasarımdan, web sayfasının yayınlanmasına kadar, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mükemmel bir web sitesi ihtiyaçlarınız için buradayız.

featured

Profesyonel bir web sitesi nasıl olmalı?

Öne çıkmanıza yardımcı olacak bir web sitesi nasıl tasarlanır?

İlk kez web sitesinizi ziyaret eden potansiyel müşterilere karşı iyi bir izlenim bırakmak 3 saniyeden daha az sürebilir. Bu yüzden kalabalığın arasından sıyrılıp, özgün ve hedef kitlenize hitap edecek, alakalı içeriklerin bulunduğu, kullanıcının aradığına ulaşmasını sağlayan bir web sitesi oluşturmanız gerekir.

Bu nedenle, kullanıcılarının dikkatini çekebilecek için bir web sitesi tasarımında profesyonel birinden destek almak çok önemlidir. Web sitenizin rakiplerinden önce çıkmasına yardımcı olacağına inandığımız bazı önemli noktalar şunlardır:

İhtiyaçlara göre özelleştirilmiş,
Kullanıcıları harekete geçmeleri için teşvik eden,
Mükemmel bir kullanıcı arayüzüne sahip,
Kullanıcı dostu navigasyon sunan,
Benzersiz bir tasarım ve güçlü kimliğe sahip,
Mobil uyumlu,
Hızlı açılan,
ve En önemlisi Özgün içeriğe sahip olan sitelerdir.

featured

Duyarlı tasarım ile mobil dostu web sitesi

Web siteniz akıllı telefonlara ve tabletlere uymuyorsa, potansiyel hedef kitlenizin %30 ila %60’ını kaçırabilirsiniz.

Uyarlanabilir tasarım, web sitenizin tüm pencere boyutlarına uymasını sağlar ve herhangi bir cihazda en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için programlanır.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi, daha iyi bir arama sıralaması, daha geniş bir hedef kitle ve kullanıcıların web sitenizi bulması için daha fazla fırsat anlamına gelir.

Mobil, tablet ve akıllı cihazlardan gelen potansiyel müşteri trafiğinizi kaybetmenize imkan yoktur.

Uyarlanabilir bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Ya da web sitenizin uyarlanabilir hale getirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın!

featured
1

Toplantı

Sizlerle biraraya gelerek isteğiniz doğrultusunda bir hizmet vermek için düşüncelerinizi alıyor

2

Planlama

Düşünceleriniz doğrultusunda yaptığımız araştırmalarla bir fizibilite çalışması yapıyoruz

3

Bilgi Toplama

Logo, ürün yada hizmet resimleri, bilgiler, içerik, video vb.

4

Sektör Araştırması

Firmanıza özel tasarım kriterleri birlikte belirlenir

5

Geliştirme

Gerekli öngörülen geliştirmeler yapılır

6

Yayınlama

Sayfanız onaylandıktan sonra yayınlanır

Bilişim sektöründeki 20+ yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunan, son derece mutlu bir firmayız.

Bize Ulaşın!

© 2022 Çizgi Teknoloji, Tüm Hakları Saklıdır.